Sumažinome ugdymo įstaigų administravimo naštą

Nuo šiol galite patogiai surinkti mokėjimus už ugdymą, bei leisti tėveliams užsakyti maitinimo paslaugas internetu. Sistema pati paskaičiuos ugdymo mokestį pagal priskirtą kategoriją ir Jūsų nustatymus, surinks mokėjimus ir tėveliams išsiųs sąskaitas faktūras. Geriausia dalis? Jums tai neužims nei sekundės Jūsų laiko! 

Iššūkis

Šiame amžiuje, kai skaitmeniniai sprendimai optimizuoja įvairius veiklos sektorius, švietimo srityje dažnai susiduriama su pasenusiomis, rankiniu būdu naudojamomis mokėjimų už mokslą ir maitinimo užsakymo sistemomis. Tai ne tik lemia administracinių išteklių švaistymą, bet ir sukelia rūpesčių tėvams.

inovatyvi sistema
Sistema sukurta bendradarbiaujant su UAB STEAM pasaulis

Mūsų sprendimas

Sukūrėme platformą, kad supaprastintume administracinius procesus ir užtikrintume sklandesnę tėvų patirtį. Ši sistema integruojama į jūsų esamą infrastruktūrą, automatizuoja mokėjimus už mokyklos mokesčius ir palengvina maitinimo užsakymus internetu.

Patogiai surinkite mokėjimus internetu

Jums nebereikės tikrinti bankinio išrašo ir rankiniu būdu ieškoti mokėjimų! O jei susidarys permoka, galėsite patogiai ir greitai grąžinti tėveliams pinigus į jų e. piniginę, kuria pasinaudos sekančio mokėjimo metu. 

Papildomos sistemos funkcijos

Sistema praplėsta naudingomis funkcijomis, tam kad komunikacijos procesas su tėveliais būtų dar sklandesnis, o pedagogai galėtų visą savo laiką skirti vaikams.

Išsamios ataskaitos

Išsamios ataskaitos

Sistemoje stebėkite detalias ataskaitas, bei eksportuokite visus reikalingus buhalterinius dokumentus.

Kaupkite reikalingą informaciją

Kaupkite reikalingą informaciją

Nuo šiol visi dokumentai vienoje vietoje! Patogiai išsiųskite ir pasirašykite sutartis, bei kaupkite reikalingą informaciją.

Vidinis susirašinėjimas su įstaigos tėvais

Vidinis susirašinėjimas su įstaigos tėvais

Patogiai ir saugiai siųskite svarbius pranešimus ar dokumentus.

Naujos funkcijos ir tobulinimai

Naujos funkcijos ir tobulinimai

Esame pasiryžę visada plėsti sistemą, atsižvelgti į klientų poreikius ir įdiegti naujus tobulinimus. Visi mūsų atnaujinimai ir patobulinimai ateityje nieko Jums papildomai nekainuos.

Pasirinkite
Jums tinkantį variantą

Mokėjimas yra vienkartinis ir jokių kitų papildomų mokesčių mokėti Jums nereiks.

Tik sistema

Sistema ir naujas puslapio dizainas

Mūsų dizainerių komanda paruoš atnaujintą Jūsų puslapio dizainą.

Užpildykite formą ir netrukus su Jumis susisieksime

Jei nekantraujate, galite parašyti mums el. paštu, arba paskambinti. 

Susisiekite su mumis jau dabar ir sužinokite daugiau apie tai, kaip galime užtikrinti jūsų įmonės sėkmę skaitmeninėje eroje!

Visos teisės saugomos: © 2024 Versify agency